Porovnáním půjček můžete ušetřit tisíce korun Porovnávejte nabídky půjček

Porovnáním půjček můžete ušetřit tisíce korun

Také vyhazujete peníze z okna? Srovnáním půjček můžete ušetřit i desítky tisíc korun

Život na dluh je v současnosti stále běžnější a oblíbenější. Podle posledních průzkumů čerpá nějaký typ půjčky téměř polovina lidí v ČR. Lidé si nejčastěji půjčují na vybavení domácnosti, elektrické spotřebiče, rekonstrukce nebo dovolené. Ke své škodě však většina z nich před sjednáním neporovná více půjček a zbytečně tak na úrocích platí více než by museli.

Není půjčka jako půjčka

Všechny půjčky totiž nejsou stejně výhodné. Ve skutečnosti mohou rozdíly mezi částkami, které zaplatíte na úrocích dosahovat desítek tisíců korun. Nejde jen o samotný úrok, ale také o různé poplatky za sjednání a vedení půjčky, které výrazným způsobem ovlivní, kolik vás půjčka bude stát. Je proto s podivem, že většina lidí před žádostí o půjčku neporovná více různých variant z různých finančních ústavů a namísto toho požádají o půjčku ve „své“ bance. Pravděpodobně se zcela mylně domnívají, že jim banka jakožto svým dlouholetým klientům nabídne lepší podmínky. Většinou tomu však tak není. Často totiž u cizí banky získáte mnohem lepší podmínky, nižší úroky a poplatky, díky čemuž můžete ušetřit desetitisíce korun.

Využijte služeb online srovnávače

Najít nejvýhodnější půjčku vlastními silami není snadné. Přestože některé banky inzerují půjčky, které vypadají velice lákavě, k jejich získání je třeba splnit určité podmínky, na které málokdo dosáhne. Pokud se rozhodnete žádat o půjčku, měli byste proto zvážit co nejvíce variant. Jelikož je ruční porovnávání jednotlivých parametrů velkého množství nabídek z jednotlivých finančních ústavů velmi složité a časově náročné, můžete využít služeb našeho online srovnávače. Zde si jednoduše vyberete půjčku dle vašich parametrů a jedním kliknutím se dostanete k žádosti. Rádi bychom vám také doporučili kvalitní služby, které nabízí Pujcka.co, kde naleznete srovnání bankovních a nebankovních půjček, hypotéky, spoření, pojištění, kreditní karty a další produkty.